Rubriky
Veletrhy

Objevte nové trendy a inspiraci na Stavebním veletrhu Brno

Pokud toužíte po inspiraci, máme pro vás skvělou zprávu! Přichází Stavební veletrh Brno, který se koná od 24. do 27. dubna na brněnském výstavišti. Tento veletrh nabídne vše, co potřebujete pro plánování stavby, rekonstrukci nebo modernizaci vašeho domova, včetně informací o dotačních programech, nových stavebních materiálech a technologiích. Na jednom místě najdete Stavební veletrh Brno, veletrh Dřevo a stavby Brno, Festival architektury s výstavou Tiny houses a také projekt Zahrada jako Inspirace.

Pozvánka na stavební veletrh Brno v dubnu 2024.

Jedním z hlavních benefitů veletrhu je možnost získat odborné poradenství zdarma, které vám může ušetřit mnoho peněz. Můžete se poradit s odborníky z Centra pasivního domu, Asociace dodavatelů montovaných domů nebo České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Navíc budete mít přístup k nejnovějším informacím o dotačních programech od Státního fondu životního prostředí ČR.

Na veletrhu se rovněž představí modulární a mobilní stavby, které jsou stále populárnější. V rámci této expozice si budete moci prohlédnout více než deset reálných minidomků. Nejnovější trendy v oblasti bydlení představí například Baraczek Senior – koncept modulárního bezbariérového bydlení pro seniory, nebo Domeczech od brněnské firmy Estetico, který nabízí pohodlné bydlení na pouhých 15 m2.

A to není vše! Letos se na veletrhu poprvé představí i výstava originálních designových saun. Kromě toho se můžete těšit na čtyři dokonalá aranžmá zahrad inspirovaných čtyřmi ročními obdobími, které vzniknou ve spolupráci s Zahradnickou fakultou Mendelovy univerzity a výrobcem betonových prvků Prefa Brno. A v rámci doprovodného programu Stavebního veletrhu Brno proběhnou také učňovské soutěže.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost k inspiraci a získání cenných informací pro vaše bydlení! Více informací naleznete na webové stránce Stavebního veletrhu Brno.