Reference

Firmy, které používají aplikaci BULDO


Co o nás říkají naši partneři

Musíme uznat, že nás aplikace pro řízení staveb Buldo.cz příjemně překvapila. Používání této aplikace přináší naší společnosti nejen značnou úsporu času a práce, ale také došlo ke zlepšení komunikace s naším týmem i zákazníky.

Jsme si jisti, že tímto nástrojem jsme získali řadu výhod a díky tomu jsme mohli posunout naše služby na ještě vyšší úroveň. Elektronický stavební deník Buldo je pro nás ideální nástroj, který nám umožňuje snadný a rychlý přístup k důležitým informacím a díky tomu máme lepší kontrolu nad našimi projekty.

Příjemné uživatelské prostředí, dostatek funkcí a velmi přívětivou cenu hodnotíme také velmi kladně.

Ing. Miroslav Kunca CEO

Používáme na zakázku vytvořený produkt „Montážní deník VEKRA“ od firmy Digital build s.r.o. – Buldo.cz , neboť chceme mít komplexní a digitalizovaný přehled o našich montážích. Zároveň pomocí Montážního deníku VEKRA řídíme tok informací s Vekra montážními četami.

Jakub Veselý DiS. Manažer vnitřních procesů a plánování montáží

Hledali jsme moderní a účinný nástroj pro správu a dokumentaci našich stavebních projektů, který nám umožní efektivně sledovat a spravovat veškeré informace a procesy. Elektronický stavební deník Buldo pro nás představuje skutečný přelom v naší projektové správě. Jeho uživatelské rozhraní je intuitivní a snadno ovladatelné a jeho funkcionalita naprosto vyhovuje našim potřebám. Díky tomuto elektronickému stavebnímu deníku máme rychlý a snadný přehled o realizaci našich zakázek, což nám umožňuje lépe koordinovat a řídit naše projekty. Vyzkoušet elektronický stavební deník Buldo doporučujeme každému, kdo hledá funkční a lepší náhradu za papírové stavební deníky.

Jiří Šimáček jednatel společnosti