Management

Do sekce Management se prokliknete přes menu, které je umístěné v levé části obrazovky:

Screenshot obrazovky, na kterém je vyznačena sekce Management v aplikaci Buldo.

V managementu spravujete tzv. TÝM, čímž je myšlen účet v aplikaci Buldo, který se pojí ke konkrétní společnosti. Tzn. tým = společnost/firma. Pokud máte například dceřinou společnost, můžete si snadno vytvořit nový tým, který budete spravovat stejným způsobem jako ten původní. Nový tým si založíte takto:

Na této záložce můžete spravovat seznam členů, kteří jsou přiřazeni k vašemu účtu.

Pokud chcete přidat nového člena, klikněte na tlačítko Pozvat člena, které najdete v levém horním rohu.

Vyplňte e-mail, na který přijde novému uživateli pozvánka, zvolte roli člena (člen – nemá možnost zvát nové členy x admin – může zvát nové členy) a klikněte na ikonku Pozvat.

Takto pozvaný uživatel vidí všechny (vaše) projekty/stavby, které jsou ve stavebním deníku evidovány. Dokud není člen přiřazen ke konkrétní stavbě, nemá možnost do stavebního deníku zapisovat a není za něj účtován měsíční poplatek. Pokud chcete přidat uživatele jen ke konkrétní stavbě (tzn. aby neměl možnost nahlížet do ostatních staveb), použijte pozvánku přes záložku Uživatelé u dané stavby. 

 

Pokud chcete upravit údaje nebo člena odstranit, klikněte v příslušném řádku na tři tečky a vyberte upravit nebo smazat:

Screenshot obrazovky, na kterém je označen způsob, jak upravit nebo smazat ze seznamu členy týmu v aplikaci Buldo.

 

Na kartě zabezpečení máte možnost odstranit celý účet kliknutím na tlačítko Smazat tým. Tímto způsobem odstraníte kompletně celý účet včetně všech staveb a ostatních nastavení.

Upozornění: Tato akce je nevratná.

Screenshot obrazovky, na kterém je označeno tlačítko pro kompletní smazání účtu v aplikaci Buldo.