Úvod do používání aplikace BULDO

Do aplikace se přihlásíte přes odkaz: https://app.buldo.cz/login

1) Vyplníte emailovou adresu a heslo, které jste si zvolili při registraci do aplikace Buldo, a kliknete na Přihlásit se.

2) Na vaše telefonní číslo, které jste zadali při registraci, vám přijde sms s ověřovacím kódem. Tento kód vepište do příslušného řádku a klikněte na Ověřit.

Screenshot obrazovky - ověření uživatele v aplikaci Buldo (návod).

 

V levém horním rohu najdete kolečko s vašimi iniciálami, na které kliknete a vyberete možnost Nastavení účtu.

Na první záložce Váš profil si můžete nahrát svou fotografii nebo v případě potřeby upravit vaše jméno. Provedené změny potvrdíte kliknutím na tlačítko Uložit.

Gif zobrazující screenshot obrazovky - nápověda, jak nastavit účet v aplikaci Buldo.

V levém horním rohu najdete kolečko s vašimi iniciálami, na které kliknete a vyberete možnost Nastavení účtu.

Na druhé záložce Zabezpečení máte možnost změnit své přihlašovací heslo do aplikace. Nejprve vyplníte původní heslo, následně nové a pro kontrolu vyplníte nové heslo znovu. Provedené změny potvrdíte kliknutím na tlačítko Uložit.

Pokud se rozhodnete svůj účet zrušit, klikněte na možnost Trvale smazat účet, kterou najdete ve spodní části záložky.

Screenshot, na kterém je zobrazeno, jak vypadá sekce ve stavebním deníku Buldo.

V levém horním rohu najdete kolečko s vašimi iniciálami, na které kliknete a vyberete možnost Nastavení účtu.

Na třetí záložce Certifikace kliknete na tlačítko Přidat nový, které se nachází v levém horním rohu.

V předvyplněné tabulce doplníte Název certifikátu (dle vaší volby) a PIN, kterým budete svůj podpis potvrzovat (musí být minimálně 6místný). Potvrdíte kliknutím na tlačítko Uložit a během několika sekund budete mít svůj certifikovaný podpis k dispozici. Platnost podpisu je jeden rok – po uplynutí této doby si necháte stejným způsobem vygenerovat nový.

Screenshot, na kterém je zobrazeno, jak si vytvořit certifikovaný podpis v elektronickém stavebním deníku Buldo.

V levém menu klikněte na položku Management. Na druhé záložce Členové klikněte na tlačítko Pozvat člena, které najdete v levém horním rohu.

Vyplňte email, na který přijde novému uživateli pozvánka, zvolte roli člena (člen – nemá možnost zvát nové členy x admin – může zvát nové členy) a klikněte na ikonku Pozvat.

Takto pozvaný uživatel vidí všechny (vaše) projekty/stavby, které jsou ve stavebním deníku evidovány. Dokud není člen přiřazen ke konkrétní stavbě, nemá možnost do stavebního deníku zapisovat a není za něj účtován měsíční poplatek. Pokud chcete přidat uživatele jen ke konkrétní stavbě (tzn. aby neměl možnost nahlížet do ostatních staveb), použijte pozvánku přes záložku Uživatelé u dané stavby. 

 

Ve své aplikaci můžete pohodlně spravovat své předplatné. V levém menu klikněte na Předplatné a vyberte si vyhovující tarif. Budete přesměrováni na platbu kartou – vyplníte požadované údaje a zaplatíte vámi vybraný tarif.

Screenshot, ve kterém je zobrazena položka Předplatné v aplikaci Buldo.

Na spodní části stránky Předplatné vyplníte do kolonky emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat faktury. Můžete zadat více emailových adres, stačí je oddělit čárkou.

Pokud potřebujete poradit, v horní liště aplikace najdete ikonu, která vás přesměruje na kontaktní formulář. Můžete nám také poslat zprávu na e-mail podpora@buldo.cz nebo nám můžete zavolat na: 737 280 800

Screenshot obrazovky, na kterém je označena ikona, pomocí které se uživatel proklikne na kontakty společnosti Digital build s.r.o.